+38 (057) 731-62-30
+38 (066) 843-25-10
+38 (096) 511-31-27
Instagram Muzdom Instagram Muzdom

Описание

Встречайте семплер AKAI MPC LIVE 2, который предоставит полноценный опыт использования устройства серии MPC в самом компактном формате. Все необходимое для создания музыки где бы вы ни были теперь у вас под рукой.

Пэды 16 RGB
Энкодеры 1 x Display Navigation; 4 x Q-Link
Интерфейс 128 треков, 128 последовательностей
Функциональность Кнопки: 27
Выходы 4 x 1/4" TRS (2 x стерео); 2 x 1/4" (мастер L/R); 4 x 1/8" (стерео CV/Gate)
Входы 2 x 1/4" TRS (L/R); 1 x Dual RCA (стерео)
USB 2 x Type A 3.0; 1 x Type B
Дополнительно Чувствительность педов к силе нажатия. MIDI входы/выходы2 x In; 2 x Out; USB. Встроенные студийные мониторы; Лупер; Wi-Fi; Bluetooth; Разъем для карты памяти; Разъем 2.5" SATA для подключения SSD или HDD; Порт Ethernet.
ПО/Требования MPC 2.0, Ableton Live, VST (OS X 10.9 или более поздняя)/(Windows 7 SP1 или более поздняя)
Размер 411.5 x 243.8 x 45.7 мм
Вес 3.38 кг
Комплектация Семплер, блок питания, инструкция
Гарантия 12 месяцев

Akai MPC LIVE 2

Артикул: MICO1042
38 080 грн   КУПИТЬ

Нет в наличии

Гибридный семплер с интеграцией с ПО, 7" Multi-touch дисплей, 16 чувствительных пэдов, 16 ГБ встроенной памяти (с возможностью расширения), Wi-Fi, Bluetooth, USB, встроеные мониторы, литий-ионный аккумулятор, блок питания, цвет - черный.

Мы принимаем оплату


Узнайте подробнее

тел: (057) 731-62-30

РОБОТА З СЕРІЄЮ MPC

Немає потреби в компромісах заради портативності. Літій-іонний акумулятор дозволяє працювати в будь-якому місці протягом декількох годин. Повнорозмірні педи дають максимум при грі на ударних, а збільшена кількість функціональних кнопок надає можливість швидко редагувати на ходу, тому ви ніколи не втратите жоден біт.

ВБУДОВАНІ СТУДІЙНІ МОНІТОРИ

Вперше у вас будуть монітори студійного рівня, вбудовані прямо у ваш семплер. Не потрібно витрачати дорогоцінний час на пошуки навушників, розплутування кабелів або включення зовнішніх моніторів. Ці повнодіапазонні стереомонітори надають потужні баси з насиченими верхами, щоб ви могли краще відчувати свою музику.

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ

AKAI MPC LIVE 2 інтегрується у ваш творчий простір з усіма необхідними портами та роз'ємами: USB 3.0, 2x2 MIDI, CV/Gate, 3 стереовиходи та багато іншого. Wi-Fi і Bluetooth забезпечують повністю бездротовий робочий процес. Незалежно від пристрою, MPC LIVE 2 готовий до підключення!

СУПЕРПРОДУКТИВНІСТЬ

AKAI MPC LIVE 2 прокачає ваш продакшн. За допомогою MIDI ви можете підключити стільки девайсів, скільки вам потрібно; семплер володіє інтуїтивним та оптимізованим інтерфейсом, не кажучи вже про необхідні функції робочого процесу MPC, а також про кнопки 16 Levels, Note Repeat, Auto Sample, Chords & Notes і багато іншого. Приготуйтеся підняти свою майстерність до рівня MPC LIVE 2.

ІНТЕГРАЦІЯ З ABLETON

AKAI MPC LIVE 2 готовий до інтеграції з Ableton. WiFi забезпечує тісну синхронізацію інтеграції Ableton Link. Експорт ALS робить обмін вашими проектами дуже простим. Ableton Control гарантує плавний запуск кліпів і керування параметрами прямо з MPC LIVE 2.

MPC BEATS ACADEMY

Це спеціальний ресурс для вивчення та освоєння AKAI MPC LIVE 2. У цій серії відеороликів були розглянуті всі функції та особливості, щоб ви могли освоїти робочий процес MPC у найкоротші терміни.

Купить DJ (PAD) MIDI-контроллер Akai MPC LIVE 2 в Харькове, Киеве, Днепре, Одессе, Херсоне, Запорожье, Кривой Рог, Николаев, Львов, Ивано-Франковске бесплатная доставка. Лучшее предложение на Akai MPC LIVE 2, самая низкая цена - 39900 грн в Украине.