+38 (057) 731-62-30
+38 (066) 843-25-10
+38 (096) 511-31-27
Instagram Muzdom Instagram Muzdom

Описание

Alesis Recital - компактное и функциональное цифровое фортепиано, оснащенное полноразмерной полувзвешенной клавиатурой на 88 клавиш. Recital имеет 5 встроенных реалистичных тембров: Acoustic Piano, Electric Piano, Organ, Synth и Bass. Кроме этого вы можете использовать 2 тембра одновременно, разделив клавиатуру на 2 части или наслаивая их друг на друга.

Количество клавиш 88
Тип клавиши Динамическая
Механика Полувзвешенная
Молоточковая механика Нет
Эффекты Ревербератор, хорус
Разделение клавиатуры Dual/Split/Duo
Тембры 5 встроенных тембров: Acoustic Piano, Electric Piano, Organ, Synth, Bass
Полифония 128 нот
Метроном Есть (30-280 BPM)
Транспонирование +12/-12 полутонов
Контроллеры Гнездо для педали сустейна, USB-MIDI, RCA AUX outputs
Акустика 2 x 10 Вт
MIDI USB to Host
Выход для наушников 1/4" Jack выход для наушников
Комплектация Инструмент, пюпитр, руководство пользователя, блок питания
Дополнительно 3 месяца премиального доступа к Skoove в подарок
Вес 7.1 кг
Размеры 1283 x 291 x 87 мм
Производство Китай
Гарантия 12 месяцев

Alesis Recital White (+стойка)

Артикул: STPI1100
Уточняйте цену

Нет в наличии

Alesis Recital - компактное и функциональное цифровое фортепиано, оснащенное полноразмерной полувзвешенной клавиатурой на 88 клавиш.

Мы принимаем оплату


Узнайте подробнее

тел: (057) 731-62-30

 

Alesis Recital WHITE- компактне і функціональне цифрове фортепіано, оснащене повнорозмірною напівзваженою клавіатурою на 88 клавіш та корпусом у білому виконанні

Recital має 5 вбудованих реалістичних тембрів: Acoustic Piano, Electric Piano, Organ, Synth і Bass. Також ви можете використовувати 2 тембри одночасно, розділивши клавіатуру на 2 частини, або нашарувавши їх один на одного.

Чудове звучання

Вбудовані ефекти Reverb і Chorus допоможуть домогтися неймовірно об'ємного, насиченого і чистого звучання. Потужна 20-ватна вбудована акустична система повноцінно відтворить кожен зіграний штрих, а 128-нотна поліфонія дозволяє повноцінно виконувати навіть найскладніші музичні пасажі.

Відмінний вибір для навчання

Alesis Recital оснащений дуже корисною функцією під назвою "Lesson Mode". В цьому режимі клавіатура інструмента ділиться на дві зони, з однаковими тембрами і висотою звучання, завдяки чому вчитель і учень можуть спільно вдосконалювати навички гри, не міняючись місцями. Крім того, модель Recital обладнана 1/4" джек виходом для навушників, який автоматично відключає вбудовану акустичну систему, це дозволяє грати в будь-який час, не турбуючи оточуючих.

Гнучка комутація

На додаток до входу для педалі сустейна (продається окремо) і виходу для навушників, Recital оснащений двома RCA роз'ємами для підключення до активної акустичної системи, музичного центру, мікшера, підсилювача або будь-якого іншого обладнання. Крім цього інструмент має USB-MIDI вихід, що дозволяє підключити його до комп'ютера і використовувати навчальне ПЗ або різноманітні VST інструменти. А для максимальної мобільності Recital може працювати як від комплектного мережевого адаптера, так і від 6-ти батарей типу D.

3 місяці преміального доступу до Skoove в подарунок

Skoove - зручний і простий спосіб навчитися грі на фортепіано. Це сучасний онлайн навчальний курс, що адаптується до ваших потреб. Вдосконалюйте свій репертуар завдяки великій бібліотеці, до якої входять як класичні, так і естрадні композиції. Потрібна допомога? Служба підтримки Skoove, що складається з досвідчених музикантів, зможе відповісти на будь-які ваші запитання. Щомісяця - нові ексклюзивні уроки і композиції, маленькі музичні хитрості та різноманітні прийоми гри! Вдосконалюйте свої навички разом зі Skoove!

Купить цифровое пианино Alesis Recital White в Харькове, бесплатная доставка в Киев, Днепр, Одесса, Запорожье, Львов, Луганск, Донецк, Ужгород, Полтава, Сумы, Кривой Рог, Черкасы, Херсон. Самое лучшее предложение в Украине. Сравнить цифровое пианино Alesis Recital White и полноразмерными клавишами и узнать полное описание, самая низкая цена - 9923 грн в нашем музыкальном магазине. Узнайте подробную информацию о выбранной модели у нашего продавца-консультанта.