+38 (057) 731-62-30
+38 (066) 843-25-10
+38 (096) 511-31-27
Instagram Muzdom Instagram Muzdom

ENYA MUSIC ЕКСЛЮЗИВНО В УКРАЇНІ

28.05.2024

 

Пристрасть до музики, інновації, які Ви можете почути, якість та доступність, які йдуть рука об руку, це є Enya Music. На сьогоднішній день компанія ENYA вже відзначилась у всьому Світі успішними моделями смарт гітар NEXG2 та cерією укулеле Nova U та Nova Go SP1 зменшиними гітарами з карбону. Одна з останніх екслюзивних розробок компанії є електрогітари Nova Go Sonic, які також стрімко набирають популярність не тільки у США, а і у нас в Україні.

 Головна місія компанії – створювати гітари й укулеле найвищої якості за розумні гроші, висловлюючи таким чином подяку людям які на них грають.

​Унікальний дизайн, високоякісні аксессуари, упаковка, точна збірка та впровадження інновацій, не просто звернуть Вашу увагу, а дадуть отримати незабутні відчуття та насолоду від гри та звучання інструменту.

 ​В Україні ми позиціюємо бренд Enya Music, як абсолютно, чесний, зрозумілий, народний продукт зі штампом "frendly для кожного музиканта" в незалежності від досвіду і статусу, як для новачків, так і для професіоналів. 


Щиро запрошуємо Вас до нашого магазину, щоб ознайомитись з безкомпромісною якістю, елегантним, інноваційним дизайном і приголомшливим звуком продукції ENYA MUSIC.