+38 (057) 731-62-30
+38 (066) 843-25-10
+38 (096) 511-31-27
Instagram Muzdom Instagram Muzdom

Описание

Невелика за розміром, велика по звучанню. Забезпечений преміум-функціями, NUS310 - найкраща укулеле початкового рівня на ринку сьогодні. Завдяки своєму теплому звуку, низькому рівню обслуговування та бездоганній інтонації NUS310 є ідеальним інструментом для початківців та якісним доповненням до великої колекції укулеле. Ми використовуємо ламінат sapele для нашого сопрано NUS310. Сапеле - це світла деревина твердих порід тропічної Африки із золотистим до темно-червонувато-коричневим кольором, яку ми пофарбували в чорний колір, щоб отримати інший та вражаючий вигляд. Близький родич червоного дерева, його зерно зчеплене та має однорідну текстуру та хороший природний блиск. Його природний резонанс посилюється і концентрується арочною спинкою цього укулеле, видаючи чіткий і яскравий тон. Розетки у всіх наших укулеле намальовані від руки та гравіровані лазером.

Тип Сопрано
Кол-во струн 4
Верхняя дека Африканский сапеле
Нижняя дека Африканский сапеле
Обечайка Африканский сапеле
Гриф Африканский окуме
Лады 12
Струны Чорні струни Flight
Накладка грифа Композитное дерево
Бридж Орех
Механика Черные колки закрытого типа
Цвет Черный
Дополнительно В комплекте: чехол и буклет для обучения
Гарантия 12 месяцев (на механические компоненты инструмента)

Flight NUS 310 BLACKBIRD

Артикул: UKU1168
Уточняйте цену

Доставка 1-3 дня

Flight NUS310 Blackbird це Зловісне доповнення до серії Natural, ця модель повністю чорна та укомплектована сільськими кельтськими гравюрами.

Мы принимаем оплату


Узнайте подробнее

тел: (057) 731-62-30

Купить укулеле Сопрано Flight NUS 310 BLACKBIRD Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Чернигов, Херсон, Киев, Донецк, Кривой Рог, Одесса, Полтава, Сумы. Лучшее предложение на Flight NUS 310 BLACKBIRD в Украине, низкая цена - грн есть в наличии в нашем музыкальном магазине. Поможем выбрать качественный чехол и струны для Вашей укулеле.