+38 (057) 731-62-30
+38 (066) 843-25-10
+38 (096) 511-31-27
Instagram Muzdom Instagram Muzdom

Описание

Когда качество стоит на первом месте, но приходится действовать с оглядкой на бюджет, оптимальный выбор в рамках серии FP-X компании Roland ― фортепиано FP-30X. Оптимальное с точки зрения выверенности баланса между финансовой доступностью и предоставляемыми возможностями, оно базируется на фортепиано начального уровня FP-10, но отличается от него усовершенствованным звуковым движком, более мощной встроенной аудиосистемой и расширенной полифонией. Реализуя разработанную компанией Roland технологию SuperNATURAL Piano и обладая такой же 88-нотной клавиатурой PHA-4 Standard, что и у FP-60X, FP-30X ― идеальный инструмент для домашнего использования, ориентированный на профессиональных музыкантов. А обусловленная малым весом простота транспортировки и поддержка связи по Bluetooth для занятий и игры под сопровождение воспроизводящегося аккомпанемента делают его исключительно привлекательным для пианистов, которые постоянно работают над уровнем исполнения или выступают в небольших залах.

Количество клавиш 88
Тип клавиши Молоточковые
Механика Рояльного типа
Молоточковая механика PHA 4 Standard с функцией Escapement (дерево с имитацией под слоновую кость)
Композиции 30
Разделение клавиатуры Dual/Split/Duo
Тембры 12 + электронное фортепиано х 16, другие х 24
Полифония 256 нот
Метроном Есть
Транспонирование Есть
Контроллеры 3 ползунка (громкость, эквалайзер, партия), Song Vol. слайдер, Mic Vol. слайдер, переключатель динамика
Акустика 2 динамика по 12 сантиметров 11 Вт мощности каждый
Тон-генератор SuperNATURAL Piano
Входы вход для педали KPD-70, вход питания, порты USB A и USB B
Выходы стереовыход 3,5 мм х2, стереовыход на наушники 3.5 мм и 6.3 мм
Комплектация Документация; Блок питания PSB-7U; Пюпитр; Педаль сустейна DP-10.
Дополнительно Bluetooth 3.0. Микрофонный вход: да, на разъеме 6,3 мм с эффектами Doubling, Compressor и Echo.
Вес 14.8 кг
Размеры 1300 х 284 х 151 мм
Гарантия 12 месяцев

Roland FP30X BK (+стойка)

Артикул: STPI1102
36 952 грн   КУПИТЬ

Есть в наличии

Невероятно популярное портативное фортепиано ― модернизированное.

Мы принимаем оплату


Узнайте подробнее

тел: (057) 731-62-30

СДЕЛАЙ ЗАКАЗ НА САЙТЕ И ПОЛУЧИ ПОДАРОК! 

                           РЕГУЛИРУЕМАЯ СТОЙКА ДЛЯ КЛАВИШНЫХ ИНСТРУМЕНТОВ

ВО ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ АКЦИИ НЕ ДЕЙСТВУЕТ БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА

ROLAND FP-30X BK — цифрове піаніно

Основні моменти ROLAND FP-30X BK:
- Надприродне фортепіано звуковий двигун для виразної гри, починаючи з мирного pianissimo і закінчуючи бурхливим fortissimo
- Широкий вибір вбудованих звуків для роботи у всіх музичних стилях, включаючи електропіано тембри, органи, струнні та синтезаторні інструменти
- PHA-4 Стандартна клавіатура, щоб отримати справжні акустичні відчуття фортепіано
- Потужна 22-ватна стереофонічна аудіосистема з чудовим звуком
- Спеціальне налаштування для оптимізації звуку при розміщенні інструменту на робочому столі
- Два навушники і майже безшумна клавіатура, щоб грати в зручний для вас час, не доводячи тривоги до інших
Компактний для домашнього використання
- Підтримка Bluetooth аудіо та MIDI для відтворення музики та онлайн-уроків
- Підтримка інтерактивного спілкування з додатками музичного програмного забезпечення, включаючи Фортепіано Роланда кожен день і ГаражНий браслет Apple
- Додатковий триканальний блок KSC-70 і KPD-70 для відповідності дизайну та можливостям гри, що надаються традиційними акустичними фортепіано
- Оздоблення чорно-білих

Неймовірно популярний портативний рояль модернізований.
Коли якість на першому місці, але ви повинні діяти з бюджетом, кращий вибір в рамках серії FP-X Роланд є FP-30X фортепіано. Оптимальний баланс між фінансовою доступністю і наданими можливостями базується на фортепіано початкового рівня FP-10, але відрізняється від нього поліпшеним звуковим двигуном, більш потужною вбудованою аудіосистемою і розширеною поліфонії. Завдяки технології Надприродного фортепіано Роланда та клавіатурі PHA-4 Standard 88-note як FP-60X, FP-30X є ідеальним домашнім інструментом для професійних музикантів. А маловагома простота транспортування і підтримка Bluetooth зв'язку для занять і гри під акомпанемент відтворювуючим супроводом роблять його надзвичайно привабливим для піаністів, які постійно працюють на рівні продуктивності або виступають в невеликих залах.

Автентичні відчуття і тембр акустичного інструменту.
Забудьте про легкі клавіатури типових портативних фортепіано середнього діапазону - досить буде взяти одну ноту на клавіатурі PHA-4 Standard і відразу усвідомити, наскільки FP-30X перевершує їх. З 88 повнорозмірних клавіш, це піаніно дозволить вам грати все більш і більш виразно, як ваша майстерність інструменту зростає. А завдяки механізму молотка, функції Escapement і обробці слонової кістки, ви відчуєте під руками відмінне акустичне піаніно, що реагує на кожне натискання клавіш. За автентичними відчуттями і зручністю гри стоїть потужний звуковий двигун Roland SuperNATURAL, який захоплює всі нюанси виступу досвідчених піаністів і допомагає музикантам-початківцям розвивати свій самобутній стиль і динаміку.
FP-30X

Вражаючий звук, де б ви не грали.
Вбудована акустична система FP-30X має дивовижну потужність і якісний звук, який в поєднанні зі звуковим двигуном виносить виразність вашої гри на новий рівень. А якщо потрібно озвучити більшу платформу, просто підключіться до зовнішньої системи посилення звуку через відповідні виходи. Граючи вдома, спробуйте вибрати спеціальний режим, який відображає оптимальну гучність при розміщенні FP-30X на столі, або підключіть навушники (два виходи) для тихих практичних занять в будь-який час дня і ночі і грайте самостійно або під наглядом викладача.

Компактне піаніно з розгорнутою функціональністю.
FP-30X - це поєднання портативності та професіоналізму. Неймовірно компактні розміри і легка вага роблять його легким для переміщення інструменту по будинку в пошуках його оптимального розташування, а також зберігають, коли він не використовується. У міру зростання вашої майстерності ви також можете поліпшити ER-30X, встановивши його на традиційну стійку в стилі піаніно KSC-70, або збільшивши виразність гри, підключивши три-педаль KPD-70 або педаль демпфера DP-10.

Відтворення музичних доріжок і швидше навчання за допомогою підтримки Bluetooth і USB.
Завдяки вдосконаленим можливостям підключення FP-30X ви можете покращити навчальний процес. Підтримка bluetooth аудіо дозволяє передавати музику з iOS або Android пристроїв через аудіосистему фортепіано або навушників, грати разом з вашими кумирами, а також відточувати свої навички за допомогою онлайн-уроків. Далі, Bluetooth MIDI забезпечує підключення до музичних музичних додатків, таких як zenbeats Роланда або GarageBand від Apple. Щоб залишатися в курсі, підключіться до програми Roland's Piano Every Day, яка дозволяє записувати та відтворювати щоденні практичні заняття за допомогою вибраного тембру фортепіано. FP-30X також підтримує обмін даними USB та MIDI, що дозволяє підключати піаніно до комп'ютера та записувати треки за допомогою професійного програмного забезпечення для виробництва музики.

Купить цифровое пианино Roland FP30X BK в Харькове, бесплатная доставка в Киев, Днепр, Львов, Одесса, Ужгород, Полтава, Сумы, Донецк, Луганск, Кривой Рог, Запорожье, Черкасы, Херсон. Самое лучшее предложение в Украине. Сравнить цифровое пианино Roland FP30X BK с молоточков механикой и полноразмерными клавишами и узнать полное описание, самая низкая цена - 28367 грн в нашем музыкальном магазине. Узнайте подробную информацию о выбранной модели у нашего продавца-консультанта.